خدمات

درباره ما

به نام ایزدیكتا


گویند سنگ لعل شود در مقام صبر                         آری شود ولیکن به خون جگر شود

 
اکنون که خداوند بزرگ توفیق خدمتگزاری به هموطنان عزیز در شرکت
طراحان تندیس آریا را نصیب اینجانب فرموده است به درگاهش شکرگزارم و امید دارم که دست در دست توانای کارکنان صدیق این مجموعه بتوانیم واژه خدمتگزاری صادقانه به هموطنان گرامی را معنایی دوباره بخشیم.


نیک می دانیم که همیشه حق با مشتری است و تلاش داریم این شعارراهبردی را نصب العین خود قرارداده و تجلی واقعی مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را به نظاره بنشینیم.


برای تحقق این مهم همچنان به اعتماد مشتریان فهیم
طراحان تندیس آریانیازمندیم و امید آن داریم که همواره از فرصتی که شما در اختیار خدمتگزاران خود در  طراحان تندیس آریا قرار داده اید به بهترین شکل ممکن بهره برداری نمائیم. قریب به چهار سال از برپایی شركت طراحان تندیس آریامی‌گذرد. در طی این سالها ، علی رغم وجود فراز و نشیب‌های بسیار ، پروژه‌های متعددی را به یاری خدا با توان خود اجرا كرده ایم .آگاهیم كه پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداكاری فوق العاده خواهد بود ، اما با ایمان به آینده ای روشن ،‌ خود را از هر نظر برای این حركت مهیا كرده ایم و با تمام توان كوشش خواهیم كرد تا این حركت به سوی هدف، ‌با تاثیرپذیری و اطمینان خاطر هر چه بیشتر صورت پذیرد.

در اینجا مایلم از كلیه پرسنل شركت
طراحان تندیس آریا به خاطر تلاش و تعهدشان قدردانی كنم و آرزو نمایم تا در  طراحان تندیس آریا  گامهای بلندتری را به سوی موفقیت برداریم.

 

مدیریت

مهندس اشکان انوری
بازدید : 2217 نفر